gps dla psa

Pies – miej go zawsze na oku

Pies to zwierzę z natury posłuszne, choć czasami trudno okiełznać jego instynkty. Tak może być wtedy, kiedy zwierzę jest mocno pobudzone. Czym? Czynników jest naprawdę wiele i trudno wszystkie je teraz wymienić. Jedno jest pewne – pies, pod wpływem nagłych i silnych emocji, może uciec właścicielowi. Nie będzie robił tego świadomie, ale targany nagłym impulsem. Co w takich przypadkach? W zestawie z lokalizatorem ORLLO SMART SPY

To zależy od psa. Niektóre z nich potrafią znaleźć drogę powrotną do domu, z kolei inne mogą się całymi dniami błąkać, nie potrafią zlokalizować swojego położenia. Z myślą o takich przypadkach, wynaleziony został GPS dla psa. To niewielkie urządzenie jest nadzieją dla wszystkich kochających psy. Pozwala im ciągle mieć je pod nadzorem, nawet jeśli jesteśmy daleko od nich. Jak można to sprawdzić? Wystarczy wejść na specjalną stronę internetową i wpisać w niej numer swojego psa. Następnie zostanie wyświetlona lokalizacja nadajnika GPS, który został umieszczony pod skórą zwierzęcia. Miejsce, w którym przebywa pies zostaje dokładnie zaznaczone na mapie. Pozwala to śledzić informacje o tym, czy pies pozostaje w jednym miejscu, czy jednak się przemieszcza.

 

Ale to jednak nie wszystkie informacje i zalety, które oferuje nam GPS dla psa. Urządzenie to posiada również niewielką pamięć, w której można zapisać najważniejsze informacje dotyczące zwierzaka. Numer telefonu do właściciela, jego imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Informacje te są bardzo pomocne wtedy, kiedy znalazca psa dysponuje urządzeniem do odczytywania danych. Jak wygląda z bliska taki nadajnik?

Niewielkie rozmiary,wykonany z bezpiecznego dla organizmu tworzywa i z wbudowaną wewnątrz baterią. Urządzenie umieszczane jest zazwyczaj na karku psa, pod fałdą skóry. Zabieg, który polega na wszczepieniu nadajnika jest bezbolesny i przypomina szczepienie zwierzęcia przeciw wściekliźnie.